Работа в България?

fibank_new
Цариградско шосе № 111 П

Fibank

Валидна до: 05 Май 2024 / Благоевград

ВАЛУТЕН КАСИЕР, ГР. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ BN/GD0506CASH

Описание на длъжността

Кои сме ние – НИЕ СМЕ:

  • Лидери в иновациите и любима марка на хиляди българи
  • Различни и насърчаваме различността - това ни дава безценни предимства
  • Гъвкави, оперативни и без бариери във вътрешната комуникация

Какво ни отличава от останалите – УНИКАЛНИЯТ ЕКИП ОТ:

  • Цветни, интересни и стойностни личности
  • Професионалисти със стремеж към максималното
  • Съмишленици, които се харесват, подкрепят и ценят

Изисквания за длъжността

Принос и ключови отговорности:

  • Извършва касови и безкасови операции и обмен на лева и валута, съобразно изискванията на Банката
  • Работи с клиенти, като в процеса на работа изцяло спазва и съобразява стандарта за обслужване на клиенти на Първа инвестиционна банка
  • Оформя, изпраща и получава ценни пратки
  • Изготвя ежедневни отчети и справки, свързани с касовата наличност

За резултатност и ефективно изпълнение на ролята:

  • Средно/ висше образование
  • Релевантен опит като валутен касиер – предимство
  • Умения за разпознаване на фалшива валута и левове – предимство
  • Ползване на английски език – предимство
  • Клиентоориентираност и отговорност при извършване на поетите отговорности

Перспективи и възможности:

  • Да бъдеш успешен и да получиш признание - при нас пътят от лична инициатива до работеща практика е бърз и кратък
  • Да усещаш разбиране и подкрепа - ежедневно градим и пазим
    удоволствието от работата си заедно

  • Лично пространство, грижа и баланс - допълнителни годишен отпуск и здравно осигуряване; медицинско обслужване; спорт и отдих
  • Специални условия за служители при ползване на продукти на Банката
  • Участие в обучителни и мотивационни корпоративни програми