Работа в България?

fibank_new
Цариградско шосе № 111 П

Fibank

Валидна до: 06 Май 2024 / Варна

СПЕЦИАЛИСТ КРЕДИТИ НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА гр. Варна Ref. No BN/V0507KFL

Описание на длъжността

Кои сме ние – НИЕ СМЕ:

  • Лидери в иновациите и любима марка на хиляди българи
  • Различни и насърчаваме различността - това ни дава безценни предимства
  • Гъвкави, оперативни и без бариери във вътрешната комуникация

Какво ни отличава от останалите – УНИКАЛНИЯТ ЕКИП ОТ:

  • Цветни, интересни и стойностни личности
  • Професионалисти със стремеж към максималното
  • Съмишленици, които се харесват, подкрепят и ценят

Изисквания за длъжността

Принос и ключови отговорности:

  • Извършва дейностите, свързани с проучване на кредитоискатели, необходими и обезпечаващи отпускането на кредити от Банката
  • Изготвя рейтинги, анализи на финансовото състояние на кредитоискателя и обезпеченията, които предоставя по сделката
  • Договаря условия и структуриране на кредитни сделки, съобразно законовите разпоредби и процедурите в Първа инвестиционна банка
  • Изготвя становищата по одобрените кредитни сделки
  • Участва пряко в процеса на управление на кредити до пълното им издължаване и погасяване от страна на кредитоискателя

За резултатност и ефективно изпълнение на ролята:

  • Висше икономическо образование, като икономическа специалност в сферата на финанси и банково дело се счита за предимство
  • Минимум 1 година професионален опит в дейности, свързани с кредитиране
  • Много добри компютърни умения – MS Office, Internet
  • Владеене на английски език е предимство
  • Свидетелство за правоуправление на МПС е предимство
  • Отлични комуникативни умения
  • Умения за работа в екип

Перспективи и възможности:

  • Да бъдеш успешен и да получиш признание - при нас пътят от лична инициатива до работеща практика е бърз и кратък
  • Да усещаш разбиране и подкрепа - ежедневно градим и пазим
    удоволствието от работата си заедно

  • Лично пространство, грижа и баланс - допълнителни годишен отпуск и здравно осигуряване; медицинско обслужване; спорт и отдих
  • Специални условия за служители при ползване на продукти на Банката
  • Участие в обучителни и мотивационни корпоративни програми