Work in Bulgaria?

Zavodska Str 1, Stamboliiski

Mondi

Plovdiv

Електромонтьор - гр. Стамболийски

Job description

Вашите отговорности:

  • Работи с различни видове инструменти, уреди, оборудване и техника;
  • Извършва периодична и превантивна поддръжка;
  • Извършва ежедневни ремонтни дейности и планирани ремонти;
  • Участва в електрически превключвания;
  • Изтегля кабели и монтира кабелни трасета;
  • Изгражда заземителни инсталации;
  • Извършва техническо обслужване, периодични прегледи и начална диагностика.

Job requirements

Вашият профил:

  • Средно електротехническо образование;
  • Добри теоретични познания по електротехника;
  • Основни умения за работа с ръчни ел. инструменти (уреди за измерване на ел. вериги, ток, напрежение, съпротивление и др.);
  • Способност за разбиране и четене на документация (технически чертежи, ел. схеми, технологични схеми и др.);
  • Използване на инструменти и специализирано оборудване (амперклещи, мултицет, мегаометър, инфрачервени термометри, уреди за фазна последователност);
  • Познаване на релевантните общи изисквания на нормативната и подзаконовата уредба в областта на електротехниката;
  • Желание за работа в непрекъсваем производствен процес (работа на смени).

Ние Ви предлагаме:

  • Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
  • Обучение на работно място;
  • Възможност за професионално обучение и развитие;
  • Безплатен транспорт
  • Безплатна храна
  • Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.

Top companies

    More companies