Работа в България?
Национален телефон на клиента 0700 120 10

Billa Bulgaria

Враца

УПРАВИТЕЛ за магазин BILLA

Ние, BILLA, сме една от най-динамично развиващите се търговски вериги в Европа, с повече от 141 магазина в България и семейство, наброяващо повече от 4500 колеги в 42 града в страната.
Търсиш сигурност на работното място, сплотен екип и неограничени възможности за професионално развитие? Тогава виж как можеш да станеш част от нашето голямо семейство.

В момента в нашия магазин BILLA в гр. Враца, ул. Илия Кръстеняков №1, можеш да се присъединиш към екипа ни на позиция: УПРАВИТЕЛ НА МАГАЗИ

Изисквания за длъжността

НИЕ ТИ ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Възможност за професионално развитие;
  • Обективно оценяване на личния принос;
  • Мотивиращо възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Подновяване на „Лична здравна книжка“;
  • Ваучери за храна – 80 лв. нето на месечна база;
  • 6-месечен изпитателен срок;
  • Годишен бонус за постигнати резултати;
  • Динамична и интересна работна среда;
  • Сплотен и приятелски екип;
  • Реални възможности за продължаващо кариерно развитие;
  • Въвеждащо обучение в обучителен център;
  • Коректност и надеждност в трудовите отношения;
  • Активно менторство и подкрепа през първите месеци на работа;
  • Безплатни професионални обучения

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Постигане на високо ниво на обслужване и удовлетвореност на клиентите;
  • Активно управление и организация на екипа;
  • Ефективно управление и контрол върху всички бизнес-процеси във филиала;
  • Реализиране на целите и планираните показатели;
  • Взаимодействие с държавни институции и контролни органи.

КАТО ЧАСТ ОТ ЕКИПА НИ, ЩЕ ОЧАКВАМЕ ОТ ТЕБ:

  • Винаги любезно обслужване на клиентите, отговарящо на стандартите ни на работа;
  • Лидерски и мениджърски умения, отговорност, лоялност и инициативност;
  • Ориентация към изграждането на сплотен и добре подготвен екип с цел постигане на планираните цели;
  • Да осигуряваш и контролираш оптималното протичане на стоковия поток в отдела/отделите от момента на поръчване на стоките до тяхната продажба;
  • Да контролираш и гарантираш хигиената, подредеността и приветливостта в магазина;
  • Да контролираш и гарантираш качеството и привлекателната презентация на стоката;
  • Да провеждаш инвентаризации във филиала;
  • Ръководен и търговски опит – минимум три години;
  • Завършено висше образование (икономическа насоченост - предимство);
  • Добри компютърни умения – MS Office.

Ако се разпознаваш в описанието, можеш да кандидатстваш на място в нашия BILLA магазин или чрез секцията за кандидатстване.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.
*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.