Работа в България?

Postbank

София

Старши експерт Проекти, методология и управление на системи за борба с кибер измами

Пощенска банка има над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e третата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Пощенска банка търси да назначи мотивиран и отговорен служител за позицията на:

Основни отговорности:

  • Осъществява мониторинг, разследва, анализира и докладва за опити за измами, извършвани на ниво електронни системи за разплащане;
  • Анализира и оценява потенциалните рискове за кибер измами, както и евентуални злоупотреби при електронни разплащания;
  • Активно участва в изпълнението и съдейства за управлението на проекти, свързани с имплементирането на системи за противодействие на кибер измамите;
  • Участва в проектирането на процеса за управление на дейността на секцията, както и в дизайна на системите за противодействие на измамите при електронните разплащания;
  • Съвместно с ръководител на секцията изготвя предложение за подобряване на функционалностите на системите, противодействащи на кибер измамите в платежните системи, противодействащи на кибер измамите в платежните системи;
  • Изготвя предложение за оптимизиране на правилата за противодействие на кибер измамите в платежните системи;
  • Проактивно изготвя предложения за приоритизиране и въвеждане на ефективен контрол за областите, представляващи най-голям риск за осъществяване на кибер измами в платежните системи;
  • Съдейства при провеждане на обучения на служителите в секцията;

Изисквания за длъжността

  • Висше образование – техническо или икономическо (с ИТ насоченост);
  • Стаж по специалността минимум 2 години;
  • Владеене на английски език;
  • Критично и аналитично мислене;
  • Възможност за идентифициране на проблеми, тенденции или изключения, стремеж към усъвършенстване и намиране на решения.

Предимства:

  • Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;
  • Възможност за професионално и личностно развитие;
  • Ясно дефинирани кариерни пътеки;
  • Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала;
  • Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
  • Работа в приятелскa и динамична среда;
  • Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;
  • Карта Multisport на преференциална цена;
  • Преференции при ползване на банковите ни продукти

Атрактивно заплащане
допълнителни финансови и нефинансови придобивки
Безплатни обучения/курсове
Допълнително пенсионно осигуряване
Допълнително здравно осигуряване
Отстъпка за служители за продукти и услуги на компанията
Карта Мultisport на преференциална цена