Работа в България?
ул. Продан Таракчиев 10, ет.2, София

Голдеър Хендлинг България

София

Стажант-механик Самолето-обслужваща Техника

Голдеър Хендлинг България е водещ доставчик на наземно обслужване в авиационния сектор в Югоизточна Европа. За станция – Летище София търсим:

Изисквания за длъжността

Основни задължения и отговорности:

  • Обучава се да сервизира и поддържа самолето-обслужващата техника и електрически инсталации;
  • Следи и спазва графика за технически прегледи и поддръжка;
  • Попълва необходимата документация по време на техническия преглед и/или ремонт;
  • Изготвя справки и отчети.

Вашият профил:

  • Много добра компютърна грамотност – MS Office;
  • Студент или ученик (средно-специално образование) със специалност автомобили и/или електротехника;
  • Добри комуникационни и организационни умения;
  • Умения за поставяне на приоритети и работа с крайни срокове;
  • Добро владеене на английски език;
  • Валидна шофьорска книжка.

Ние предлагаме:

  • Престижен стаж на летище София, пълно обучение и възможност за допълнително обучение в Гърция;
  • Стартова месечна заплата за стажант чиста сума за получаване 1 100 лева;
  • Плащане на пълни осигуровки; 20 дни платен отпуск;
  • Опит в международна компания с високи професионални стандарти;
  • Приятелска атмосфера и отлични условия на работа;
  • Възможност за постоянна и дългосрочна работа след успешно приключване на стажантската програма.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност единствено за целите на настоящия подбор и при спазване на законодателството за защита на личните данни.

Ще се свържем само с одобрените на първия етап от подбора кандидати.