Работа в България?
Национален телефон на клиента 0700 120 10

BILLA България

BILLA е част от REWE Group, водеща компания в сферата на търговията и туризма в Германия и Европа. Основана през далечната 1927 г., компанията осигурява работа на над 360 000 души и управлява 15 700 магазина в 22 европейски страни.
От своята централа във Винер Нойдорф REWE International AG управлява не само австрийския си бизнес с търговските марки BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA и ADEG, но също и международния ритейл бизнес на REWE Group (Организационно звено Handel International). Чрез марката BILLA компанията е представена в България, Чехия, Русия, Словакия и Украйна.

BILLA България е първата международна верига супермаркети, която стъпва на българския пазар през 2000 г. Компанията има 131 обекта в 38 града в цялата страна и е лидер по брой магазини у нас. BILLA е сред най-големите работодатели в България с над 4500 служители.
Компанията продължава да развива своята търговска мрежа от супермаркети и да предоставя на клиентите си търсените от тях качествени и свежи продукти.

През годините компанията неведнъж е била отличавана за успешните си политики.

BILLA България вече се е наложила като социално отговорна компания, която подкрепя активно каузи, свързани с устойчивото развитие на обществото, опазването на околната среда и оказването на помощ при бедствени ситуации.

Още от стъпването си на българския пазар компанията се утвърждава като доверен партньор на редица местни производители.

2020-07-12 07:56:36 / София

Специалист Качествен контрол (по заместване) - село Столник, общ. Елин Пелин

"Билла България" ЕООД, част от REWE Group, е една от най-динамично развиващите се търговски вериги в Европа. Наша цел е да доставяме разнообразни, свежи и висококачествени продукти – само най-доброто за нашите клиенти!

За нашия Централен склад, с. Столник, търсим мотивирана и динамична личност, която да се присъедини към екипа ни на позицията:

Специалист Качествен контрол – свежи храни " Млечни продукти" (по заместване)

Основни задължения:
- Осъществяване на входящ контрол, в съответствие с документирани и имплементирани норми чрез СУБХ;
- Осъществяване на ефективен контрол за качеството и състоянието на доставената стока в съответствие с изискванията на фирмата, имплементирани чрез СУБХ;
- Ефективна комуникация с всички отдели по установен ред и в съответствие с изграден модел по СУБХ;
- Ежедневно съставяне, архивиране и изпращане на необходимата информация за възникнали несъответствия при входящ контрол, по утвърден чрез СУБХ модел на управление на несъответствия;
- Контрол върху организацията и практическо осъществяване на дейностите по почистване и дезинфекция в зоните за входящ контрол и в складовата зона;

Изисквания за длъжността

Нашите изисквания:
- Висока мотивация, способност за работа в динамична среда, поемане на натоварване и лична ангажираност;
- Завършено образование (хранително-вкусова промишленост) е предимство;
- Прецизност, точност и съвестно отношение към работата;
- Добри организационни, комуникативни и междуличностни умения;
- Способност да организира работата си по приоритети;
- Умение за работа в екип;
- Умение за справяне с конфликтни ситуации;
- Копютърни умения - работа с MS Office;
- Владеене на немски и/или английски език - предимство.

НИЕ ТИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Въвеждащо обучение и активно менторство.
- Възможност за придобиване на ценни знания и умения в търговията с бързооборотни стоки;
- Коректност в трудовите отношения;
- Мотивиращо възнаграждение.

Допълнително здравно осигуряване
Осигурен транспорт от гр. София и обратно по определен маршрут
Ваучери за храна
Подновяване на „ Лична здравна книжка
Участие в различни видове обучения