Работа в България?
с. Радиново

Liebherr

Пловдив

Сътрудник Service desk

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.

Като Сътрудник Service desk Вие ще сте част от световен лидер в производството на охладителна техника. Рамо до рамо с висококвалифицирани специалисти ще допринасяте за създаването на уреди от най-висок клас за нашите милиони потребители по света. Либхер означава сигурност и стабилност. Станете част от нашето семейство.

Основни задължения:
• Централизирано обслужва (приема и разпределя) заявки и инциденти от горещата линия и системата за управление на ИТ услугите;
• Закрива инциденти и изпълнява заявки от 1-во ниво;
• Обработва и ескалира инциденти и заявки към ИТ поделенията в Германия и Австрия в рамките на фирмената група;
• Подпомага процеса на управление на достъпа и роли до ИТ услуги;
• Управлява и координира разрешаването на инциденти и проблеми сред ИТ експертите;
• Поддържа и управлява клиентските системи и конфигурации;
• Провежда инструктажи по информационна сигурност и въвежда нови сътрудници;
• Други дейности, подпомагащи дейността на ИТ отдела.

Изисквания за длъжността

  • Образование – висше техническо в областта на Информационните технологии или студенти последен курс на обучение;
  • Опит в поддръжката и управлението на ИТ услуги и обслужването на клиенти;
  • Много добри общи познания в ИТ (операционни системи, стандартни офис приложения и софтуер);
  • Владеене на немски език – минимум B2 по европейската езикова рамка;
  • Много добри компютърни умения – MS Office.

Предимства:

  • Познания в областта на ITIL V3/V4 (ITIL® 4 Foundation);
  • Владеене на английски език.

Ние Ви предлагаме:

  • Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Култура, основаваща се на уважение и коректност;
  • Сигурност и стабилност;
  • Атрактивна система на заплащане;
  • Разнообразие от екипни и индивидуални програми за повишаване на квалификацията;
  • Допълнителна здравна застраховка с премиум покритие;
  • Цялостна програма за управление на здравето - ергономия, спортни карти, консултации по диететика, психолог, юмейхо, йога, футбол, народни танци и др.;
  • Дневна добавка за поевтинена храна и ваучери за храна;
  • Разнообразни социални дейности;
  • Организиран транспорт или добавка за транспортни разходи;
  • Възможност за работа от вкъщи.