Работа в България?
ул. Продан Таракчиев 10, ет.2, София

Голдеър Хендлинг България

София

Самолетен товарач (50 часа седмично) - станция летище София

Голдеър Хендлинг България е водещ доставчик на наземно обслужване в авиационния сектор в Югоизточна Европа. За станция – Летище София търсим динамични и мотивирани служители за позицията:

Изисквания за длъжността

Изисквания и отговорности:
• Валидна шофьорска книжка – категория B;
• Чисто съдебно досие;
• Ентусиазирани, позитивни и мотивирани личности;
• Желание да се управлява Самолетообслужваща техника;
• Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове.

Ние предлагаме:
• Престижна работа на летище София;
• Трудов договор за пълен работен ден и допълнителен трудов договор за 10 часа седмично. Пълни осигуровки върху двата трудови договора;
• Стартова месечна заплата за двата договора- чиста сума за получаване 1 250 лева (брутна сума 1 611 лева);
• Заплата след 3 месеца по двата договора- чиста сума за получаване 1 625 лева (брутна сума 2 094 лева);
• 20 реални дни платен годишен отпуск;
• Работа на график съобразен с полетното разписание, включващ смени с различна продължителност (включително смени с нощен труд);
• Пълно обучение;
• Паркинг на летище София, застраховка трудова злополука;
• Опит в международна компания с високи професионални стандарти;
• Приятелска атмосфера и отлични условия на работа;
• Постоянна и дългосрочна работа.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност единствено за целите на настоящия подбор и при спазване на законодателството за защита на личните данни.
Ще се свържем само с одобрените на първия етап от подбора кандидати.