Работа в България?
бул. Андрей Сахаров, 20А, 1784 Младост 1, София

Нетера

Валидна до: 15-12-2021 г. / София

Програмист

Ако имате страст към програмирането, интерес към разрешаването на проблеми и желание ежедневно да предизвиквате себе си и да се развивате - присъединете се към софтуерния екип на Нетера!

Вашите отговорности ще включват:

• Разработка и развитие на нов софтуер и функционалности за съществуващ такъв
• Преструктуриране на съществуващи модули, внедряване на нови функционалности и разширения
• Принос към стандартите за развитие на групата, най-добрите практики и методологии
• Откриване и разрешаване на проблеми със стабилността/мащаба във времево ограничена среда
• Непрекъснато развитие на техническата експертиза за индустрията и продукта
• Спазване на приетите методологии за работа в софтуерния екип

Ние Ви предлагаме:

• Работа в стабилна, непрекъснато разрастваща се и ориентирана към хората телекомуникационна компания, със силни позиции на българския и международните пазари и 25-годишна история
• Атрактивен пакет от възнаграждения и социални придобивки
• Възможност за работа от вкъщи
• Непрекъснати възможности за лично и професионално развитие
• И не на последно място ... възможността да станете един от нас - екип от професионалисти: подкрепящи, приятелски настроени, успешни, талантливи и мотивирани.

Изисквания за длъжността

Подходящи сте за позицията, ако имате:

• Доказан опит с:
PHP (object-oriented)
MySQL - based development and architecture
Laravel
jQuery
Bootstrap
Git
Phpunit
Vagrant / Docker

• Допълнително предимство Ви дават познанията по:
NoSQL data bases (Redis / MongoDB / Elastic search)
RESTful APIs
Third-party APIs integration
Linux
CSS3, React / Angular

От Вас очакваме:

• 3+ години опит на подобна позиция
• Умение за работа в екип
• Креативност и страст към коденето и решаването на проблеми
• Любознателност и стремеж към технологично развитие.

Придобивки:

• Допълнително здравно осигуряване;
• Месечна карта за спорт;
• Творческа почивка;
• Ваучери за рожден ден и по повод;
• Отстъпки в заведения и търговски обекти;
• Плодове и топли напитки в офиса;
• Служебен паркинг за автомобили и велосипеди;
• Мобилен телефон и план;
• Вътрешна Нетера Академия;
• Онлайн платформа за обучения;
• Партита и тиймбилдинги;
• Радиолюбителски клуб и волейболен отбор;
• Пълно или частично поемане на обучения и семинари, свързани с личностно развитие и професионални знания и умения.