Работа в България?

Mondi

Пловдив

Оператор на парна турбина

Описание на длъжността

Вашите отговорности

  • Управление и контрол на работата на парна турбина в съответствие с технологичния регламент;
  • Управление на спомагателните съоръжения в зоната - помпи, системи за контрол на парата и кондензатите, паропроводи и колектори;
  • Проследяване на моментното състояние на технологичните параметри;
  • Проследяване на състоянието и натоварването на оборудването и прилагане на необходимите мерки за спазване на параметрите в оптимални граници;
  • Активно участие при реконструкции и планирани ремонти;
  • Спазване на изискванията, свързани с безопасност при работа, хигиена и околна среда.

Изисквания за длъжността

Вашият профил

  • Техническо или технологично образование;
  • Добри теоретични познания в съответната област;
  • Компютърна грамотност;
  • Желание за работа в непрекъснат работен процес (работа на смени);
  • Владеенето на английски език се смята за предимство

Ние Ви предлагаме

  • Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
  • Въвеждаща програма, която да подпомогне успешното Ви интегриране в спецификата на процесите;
  • Възможност за професионално обучение и развитие;
  • Безплатен транспорт;
  • Безплатна храна;
  • Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.