Работа в България?
с. Радиново

Liebherr

Пловдив

Монтажници в производството

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.

Основни задължения:
• Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;
• Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
• Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа.

Изисквания за длъжността

• Образование - средно;
• Готовност за работа на три смени.

Ние Ви предлагаме:
• Брутно възнаграждение след първия пълен месец - 1500 лв, което включва:
- 1137 лв. - основно възнаграждение;
- До 20% бонус след първия пълен месец във фирмата;
- До 15% бонус за присъствие;
- Добавка за нощен труд – мин. 2,60 лв. на час;
- Ваучери за храна – 80 лв.;
- Добавка за поевтинена храна – 46 лв.
• Стриктно спазване договореностите между страните;
• Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
• Организиран безплатен служебен транспорт или добавка за транспортни разходи.