Jupiter 05

Валидна до: 11-08-2021 г. / Пловдив

Маркетинг и административен сътрудник

„Юпитер Холдинг“ АД търси да назначи професионалист за позицията Маркетинг и административен сътрудник, с работно място в гр.Пловдив.

Задължения и отговорности:
• Участва в изграждането и реализирането на цялостната маркетингова стратегия на фирмите, част от „Юпитер Холдинг“ АД
• Планира и изпълнява активности в социалните канали на фирмите.
• Участва в организацията на рекламни мероприятия, събития и конференции.
• Дава предложения за годишната реклама на фирмите, следи за нейното спазване и работи по оптимизирането ѝ.
• Участва в идейната концепция, визуализация и изработка на рекламните материали.
• Подпомага други проекти на „Юпитер Холдинг“ АД и проявява готовност за приемане на разнообразни задачи.
• Спомага при изпълнение на административни операции в офис среда.

Изисквания за длъжността

Изисквания:
• Образование в сферата на маркетинга, журналистиката или еквивалентно.
• Предишен опит на подобна или сходна позиция би бил предимство.
• Отличен български език.
• Владеене на високо ниво английски език.
• Добра компютърна грамотност, MS Office.
• Умение за работа с Photoshop, Google Analytics, както и познания в сферата на графичния дизайн ще се считат за предимство.
• Възможност за командировки до гр. Девин.
• Активен шофьор с категория B.
• Отлични комуникативни умения, както и умения за работа в динамична среда.

Ние предлагаме:
• Интересна и предизвикателна работа, изискваща креативност и творческо мислене.
• Атрактивно възнаграждение.
• Възможност за професионално развитие.
• Пакет от социални придобивки.

Служебен телефон
Командировки със служебен автомобил
Пакет социални придобивки