Работа в България?
ул. Фритьоф Нансен 37А, ет. 8 София

ЗММ - БЪЛГАРИЯ ХОЛДИНГ

Сливен

Конструктор и технолог

Описание на длъжността

Основни задължения:

  • разработва технико-икономически задания, идейни и работни проекти на изделията;
  • разработва конструктивна и технологична документация с помоща на Solid Works, проверява и подписва изготвените от него чертежи;
  • създава конструктивна и технологична документация за универсални стругове, RD, циклични и цифрови машини; заповеди за изменение на същите; контрол по изпълнение и изработване на машините; участие в изграждане на универсални стругове, RD, циклични и цифрови машини; тестване и пускане в експлоатация
  • при разработването на конструкции спазва изискванията на всички държавни и европейски стандарти
  • спазва изискванията на процедурите по качество във фирмената Система за управление на качеството.

Изисквания за длъжността

Какво очакваме от Вас:

  • Образование – висше;
  • Трудов стаж – не е задължителен (опит на подобна позиция ще бъде отчетен като предимство);
  • Допълнителни знания и умения – работа с CAD програма, съвместяване със сродни специалности; умения за работа с компютър и техническа документация (предимство); отговорност и мотивираност за работа и усвояване на занаят; сръчност, прецизност, бързина на изпълнение; инициативност; лоялност.

Какво Ви предлагаме:

  • възможност за професионална реализация в утвърдена българска фирма с международно признати продукти;
  • осигуряване на професионално обучение в предприятието за срок от 6 месеца по индивидуална за опита Ви програма;
  • постоянен трудов договор след приключване на обучението при доказани от Вас възможности и капацитет;
  • осигуряване на редовно и адекватно възнаграждение в зависимост от Вашия опит/умения, вкл. заплащане при положен извънреден труд;
  • подходящи условия на труд;
  • осигурен безплатен транспорт от/до предприятието в гр. Сливен;
  • осигурено столово хранене;
  • безплатно работно облекло и лични предпазни средства.