Работа в България?
Безплатен телефон: 0800 14141

Лидл България

Валидна до: 19-04-2021 г. / Перник

Касиер - продавач (м/ж) - кв. Мошино, ул. Юрий Гагарин № 3

Търсиш добре платена работа на смени? Искаш сигурност и стабилност? Харесва ти да работиш в сърцат екип?
Lidl. Възможност за любима работа. Присъедини се към нашия екип!
Кандидатствай за позицията Касиер-продавач в град Перник,  кв. Мошино, ул. Юрий Гагарин № 3
Изпрати своето CV директно през бутона „Кандидатствай сега“.

Твоите задачи
• Ти ще бъдеш лицето на нашата компания;
• Ще обслужваш клиентите в магазина;
• От теб ще зависи зареждането и презентацията на стоките;
• Ще се грижиш за свежестта на продуктите и чистотата в магазина;
• Ще подготвяш, печеш и подреждаш печивата в нашата пекарна;
• Ще участваш в инвентаризация на стоките.;
• Ще работиш на каса.

Стартово брутно заплащане в размер на 1200 лв.,
през втората година – 1250 лв.,
през третата година – 1300 лв.
след третата година - 1400 лв.;

Изисквания за длъжността

• Ти си комуникативен, мотивиран и отговорен;
• Имаш желание да учиш;
• Можеш да работиш на смени;
• Проявяваш внимателно, коректно и любезно отношение към клиентите;
• Отличаваш се с честност, екипност и позитивизъм;
• Имаш готовност да работиш с парични средства.

Придобивки на Lidl България:
- Ваучери за храна на стойност 60лв. - Всички служители на Лидл България получават ваучери за храна в размер на 60 лв. месечно.
- Допълнително здравно застраховане- Всички служители получават допълнително здравно застраховане.
- Карта Multisport - Служителите на Лидл България имат възможност да ползват карта Multisport на преференциална цена.
- 1 допълнителен отпуск за рожден ден - 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден, който може да се ползва преди, след или в деня на рождения ден - уникална по рода си практика да предоставяме свободен ден на нашите служители за рождения им ден, която дава възможност да отпразнуват този чудесен повод по избран от тях начин.
- Подарък за новородено - Подарък при раждане/осиновяване на дете и паричен бонус в размер на 650 лв. бруто.
- 3 официални неработни дни за служителите в нашите магазини - 3 неработни дни – на 25 декември (Коледа), на 1 януари (Нова година) и Великденската неделя. Предоставяме възможност на нашите филиални служители да бъдат със своите близки на тези прекрасни семейни празници.
- Работа от вкъщи и гъвкаво работно време - Служителите от централен офис и администрация на логистичните центрове имат възможност да ползват гъвкаво работно време и да работят от вкъщи.
- Кратък работен петък - В петък работното време за служителите в централен офис и администрация на логистичните центрове приключва по-рано, а уикендът става по-дълъг.
- Масажни столове - За служителите в магазини, склад и централен офис са осигурени масажни столове.
- Кафе - За служителите в магазини, склад и централен офис е осигурено кафе.
- Организиран служебен транспорт - Организиран транспорт до централния офис в с. Равно поле и логистичните центрове в с. Равно поле и с. Кабиле.
- Фитнес в централен офис - Служителите в централен офис имат възможност да ползват фитнеса в сградата.
- Юбилеен бонус - Лидл България предлага специални придобивки в знак на признателност към служителите с дълъг стаж - юбилеен бонус и подарък за 10, 25 и 40 години в компанията.
- Неплатен отпуск до 3 месеца - Предоставяме опция за ползване на неплатен отпуск до 3 месеца при стаж над 5 години в компанията - т. нар. Sabbatical.
- Отлични условия на работа - Компанията осигурява топ условия за работа като висококачествено работно облекло, най-модерна техника и ИТ технологии за оборудване на магазините и логистичните бази, позволяващи да се работи безопасно, спокойно и ефективно.
- Подарък за пенсиониране - В знак на признателност към служителите за годините, прекарани заедно, изпращаме всеки с подарък.
- Обучения и развитие - Компанията предоставя широка гама от обучения за всички позиции и възможности за развитие.
- Застраховка при трудова злополука - Служителите от магазини и склад имат допълнителна застраховка при трудова злополука.

Допълнително здравно осигуряване
Ваучери за храна на стойност 60лв.
Карта Multisport
Подлък за новородено
Работа от вкъщи и гъвкаво работно време
Подарък за пенсиониране
Застраховка при трудова злополука