Работа в България?
Безплатен телефон: 0800 14141

Lidl Bulgaria

Валидна до: 28-06-2021 г. / Плевен

Касиер - продавач (м/ж), ж.к. Сторгозия № 119

Търсиш добре платена работа на смени? Искаш сигурност и стабилност? Харесва ти да работиш в сърцат екип?
Lidl. Възможност за любима работа. Присъедини се към нашия екип!
Кандидатствай за позицията Касиер-продавач в град Плевен, ж.к. Сторгозия № 119
Изпрати своето CV директно през бутона „Кандидатствай сега“.

Твоите задачи
• Ти ще бъдеш лицето на нашата компания;
• Ще обслужваш клиентите в магазина;
• От теб ще зависи зареждането и презентацията на стоките;
• Ще се грижиш за свежестта на продуктите и чистотата в магазина;
• Ще подготвяш, печеш и подреждаш печивата в нашата пекарна;
• Ще участваш в инвентаризация на стоките.;
• Ще работиш на каса.

Стартово брутно заплащане в размер на 1050 лв.,
през втората година – 1150 лв.,
през третата година – 1220 лв. и
след третата година - 1300 лв.;

Изисквания за длъжността

• Ти си комуникативен, мотивиран и отговорен;
• Имаш желание да учиш;
• Можеш да работиш на смени;
• Проявяваш внимателно, коректно и любезно отношение към клиентите;
• Отличаваш се с честност, екипност и позитивизъм;
• Имаш готовност да работиш с парични средства.

Придобивки на Lidl България:
Ваучери за храна на стойност 60лв. - Всички служители на Лидл България получават ваучери за храна в размер на 60 лв. месечно.
Допълнително здравно застраховане- Всички служители получават допълнително здравно застраховане.
Карта Multisport - Служителите на Лидл България имат възможност да ползват карта Multisport на преференциална цена.
1 допълнителен отпуск за рожден ден - 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден, който може да се ползва преди, след или в деня на рождения ден - уникална по рода си практика да предоставяме свободен ден на нашите служители за рождения им ден, която дава възможност да отпразнуват този чудесен повод по избран от тях начин.
Подарък за новородено - Подарък при раждане/осиновяване на дете и паричен бонус в размер на 650 лв. бруто.
3 официални неработни дни за служителите в нашите магазини - 3 неработни дни – на 25 декември (Коледа), на 1 януари (Нова година) и Великденската неделя. Предоставяме възможност на нашите филиални служители да бъдат със своите близки на тези прекрасни семейни празници.
Работа от вкъщи и гъвкаво работно време - Служителите от централен офис и администрация на логистичните центрове имат възможност да ползват гъвкаво работно време и да работят от вкъщи.
Кратък работен петък - В петък работното време за служителите в централен офис и администрация на логистичните центрове приключва по-рано, а уикендът става по-дълъг.
Масажни столове - За служителите в магазини, склад и централен офис са осигурени масажни столове.
Кафе - За служителите в магазини, склад и централен офис е осигурено кафе.
Организиран служебен транспорт - Организиран транспорт до централния офис в с. Равно поле и логистичните центрове в с. Равно поле и с. Кабиле.
Фитнес в централен офис - Служителите в централен офис имат възможност да ползват фитнеса в сградата.
Юбилеен бонус - Лидл България предлага специални придобивки в знак на признателност към служителите с дълъг стаж - юбилеен бонус и подарък за 10, 25 и 40 години в компанията.
Неплатен отпуск до 3 месеца - Предоставяме опция за ползване на неплатен отпуск до 3 месеца при стаж над 5 години в компанията - т. нар. Sabbatical.
Отлични условия на работа - Компанията осигурява топ условия за работа като висококачествено работно облекло, най-модерна техника и ИТ технологии за оборудване на магазините и логистичните бази, позволяващи да се работи безопасно, спокойно и ефективно.
Подарък за пенсиониране - В знак на признателност към служителите за годините, прекарани заедно, изпращаме всеки с подарък.
Обучения и развитие - Компанията предоставя широка гама от обучения за всички позиции и възможности за развитие.
Застраховка при трудова злополука - Служителите от магазини и склад имат допълнителна застраховка при трудова злополука.

Допълнително здравно осигуряване
Ваучери на стойност 60лв.
Карта Multisport
Подарък за новородено
Работа от вкъщи и гъвкаво работно време
Подарък за пенсиониране
Застраховка при трудова злополука