Работа в България?

CTeam

София

Електромонтажник

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща едни от най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, компания с основна дейност монтаж на професионална климатична и хладилна техника, търсим да назначим отговорен човек за позиция: Електромонтажник на климатични и хладилни системи

Отговорности:
• Изграждане на електроинсталации, окабеляване, кабелни трасета, монтаж на климатична и хладилна техника, ключове, контакти, подвързване на машини и съоръжения и др.;
• Извършва всички видове ремонтни работи по електрическата инсталация;
• Работи с машини и инструменти и следи за тяхната изправност.

Изисквания за длъжността

• Предишен опит на позицията;
• Техническо образование;
• Добри познания в областта на електротехниката;
• Умение за работа в екип, сръчност, концентрация и отговорно отношение;
• Възможност за пътуване (командировки).

Компанията предлага:
• Конкурентно възнаграждение;
• Коректност, много добри условия на труд;
• Колегиална работна обстановка;
• Професионално развитие;