Jupiter 05

Валидна до: 19-05-2021 г. / Пловдив

Заварчик-монтажник

Описание на длъжността

Отговорности:
- умения за презцизно сглобяване на детайли и подготвката им за заваряване
- обработва продукция в съответствие с вътрешните инструкции за работа
- изпълнява производствения план
- спазва всички вътрешни правила по безопасност на труда във фирмата
- осигурява високо качество на произведените детайли

Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор
-осигурен транспорт и работно облекло
- обучение в добре установен дългогодишен производствен процес
-предизвикателна и динамична работа във висококвалифициран екип от професионалисти
-ваучери за храна и дуги социални придобивки

Изисквания за длъжността

- документ за правоспособност
- работа с техническа документация - разчитане
- отговорно отношение към работата
- способност за работа в екип
- завършено средно образование

С предимство ще се разглеждат кандидатите, които притежават:
- техническо образование
- предишен опит на подобна позиция

Ваучери за храна
Възможност за служебен транспорт в рамките на град Пловдив