Jupiter 05

Валидна до: 30-09-2021 г. / Пловдив

ТРЗ Специалист

„Юпитер 05“ ООД е производствена компания, базирана в гр.Пловдив, занимаваща се с изработка, доставка и монтаж на метални изделия и ограничителни системи за пътища.
Във връзка с увеличаване на производствените капацитети и разширяването на дейността, компанията търси да назначи: ТРЗ Специалист.

Отговорности:

  • Води графици за работа
  • Администриране на трудовите възнаграждения и свързаните с тях осигуровки и данъци;
  • Администриране и поддържане на трудови досиета
  • Комуникира с държавни институции
  • Изготвя справки за Управителя на фирмата
  • Работи в екип със счетоводен отдел

Изисквания за длъжността

Изисквания:

  • Образование - средно или висше икономическо
  • Практически опит в областта на ТРЗ
  • Умение за работа със софтуер за ТРЗ
  • Познаване на законовите разпоредби
  • Отлична компютърна грамотност
  • Умение за работа в екип

Ние предлагаме:

  • постоянен трудов договор
  • предизвикателна и динамична работа във висококвалифициран екип от
  • професионалисти
  • пакет от социални придобивки

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашата автобиография с актуална снимка.

Ваучер за храна
Пакет социални придобивки