Работа в България?
бул.Рожен 41, София

Елпром Хеви Индъстрис

София

Технолог-нормировчик

Повече от 60 години Елпром Хеви Индъстрис е световен лидер в областта на производството на силови трансформатори и стъпални регулатори с иновативен дизайн!

  • Искаш ли да бъдеш част от глобалния партньор в енергетиката?
  • Важно ли е за теб да работиш в компания, част от международен холдинг?
  • Искаш ли да си заобиколен от доказани професионалисти в своя бранш?

Каним те да станеш част от нашия екип като “Технолог по нормиране на труда”.

Основните отговорности на позицията са:

  • Разработва и прилага технически обосновани норми и контролира правилното им прилагане, съгласно серийността на изделията;
  • Нормиране на незавършената продукция;
  • Установява времеви норми за еднократна и допълнителна работа, свързана с отклонение от технологичните процеси;
  • Анализира изпълнението на нормите и разработва мероприятия за снижаването им;
  • Провежда анализ на реалността на действащите трудови норми и предлага изменение на същите при промяна на производствените организационно технически и технологични условия;
  • Разработва мерки, насочени към повишаване на производителността на труда и намаляване на интензивността на труда;
  • Участва в прилагането на мерки за подобряване на организацията на работните места, с цел подобряване на условията на труд;
  • Осъществява контрол за правилното прилагане на нормативните документи по отношение организация на труда в предприятието;
  • Събира и актуализира база данни от трудовите норми в ERP система.

Изисквания за длъжността

Ако Вие притежавате:

  • Висше (техническо/инженерно-икономическо) образование;
  • Опит в стандартизирането на производството на части чрез механична обработка или опит в стандартизирането на технологични операции за сглобяване на части;
  • Компютърна грамотност;
  • Умение за работа с ERP системи;
  • Инициативност;
  • Отговорност;

Предимства:

  • В замяна ние ще ви предложим:
  • Възможност за професионална реализация и кариерно развитие във водеща в своя бранш фирма със стабилни позиции на международния и вътрешен пазар.
  • Начално обучение и он-бординг;
  • Последващи фирмени обучения;
  • Транспортна придобивка;
  • Служебен паркинг;
  • Ваучери за храна;
  • Осигурена дневна придобивка за храна;
  • Бонуси обвързани с изпълнението на месечните задачи;
  • Бонуси за официалните празници и лятната отпуска;
  • Бонуси за семейни поводи;