Работа в България?

EVN Bulgaria

Валидна до: 31-01-2022 г. / Пловдив

Технически сътрудник – фотоволтаични проекти

Във връзка с разширяването на бизнес дейностите на ЕВН, търсим добре организиран студент или току-що завършил, който с желание да изучава фотоволтаичния бизнес и да придобива опит в голяма международна компания с отлична репутация.

Основни задачи и дейности:

  • Предоставя пълна административна подкрепа на проектните мениджъри и ръководството на дружеството като:
  • обработва документи и поддържа документацията на проектите
  • подготвя презентации и справки
  • отговаря на обаждания и запитвания
  • Съдейства при комуникацията с клиенти, държавни и местни институции
  • Участва с административна и техническа подкрепа при стартирането, изпълнението и приключването на фотоволтаичните проекти
  • Взима участие в анализите и проектирането на фотоволтаичните проекти, както и в проучванията за осъществяването им

Изисквания за длъжността

Вашият профил:

  • Студент в или току-що завършил електроинженерна или ВЕИ специалност с възможност за работа на пълен работен ден
  • Сходен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство
  • Желание за придобиване на опит и знания в сферата на фотоволтаичните проекти
  • Английски език на работно ниво
  • Добри компютърни умения - MS Office (Word, Excel, PowerPoint); Autocad
  • Шофьорска книжка – кат. Б

Ние ви предлагаме:

  • Интересна позиция в рамките на международна компания с високи стандарти за качество
  • Професионално развитие и възможност за обучение в сферата на ВЕИ
  • Корпоративна среда, в която се цени професионализмът, сътрудничеството, уважението, ангажираността и отговорността

Срок за кандидатстване:  31.01.2022

Начин за кандидатстване: Ако позицията представлява интерес за Вас, може да кандидатствате, като ни изпратите професионална автобиография и мотивационно писмо.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от  субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора.

Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на следния линк: https://www.evn.bg/SpecialPages/Default/GDPR-PrivacyDeclaration.aspx