Работа в България?
с. Радиново

Liebherr

Пловдив

Стажант в отдел Управление на качеството

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.

Основни задължения:

  • Обработва база данни в Еxsel на немски и български език;
  • Обработва указиця за работата и планове за доработка;
  • Работи със софтуер в който ще бъдат въвеждани планове за проверка според актуални чертежи;
  • Изготвя снимки за определени детайли и допъва в плановете за проверка;
  • Документира задачи от работни протоколи;
  • Изготвяне на презентации.

Изисквания за длъжността

  • Владеене на немски език – минимум ниво В1/В2 по европейската езикова рамка;
  • Много добри компютърни умения – MS Office (Word, Excel);
  • Образование – учещи или завършили висше образование, с предимство – техническо.

Ние Ви предлагаме:

  • Стаж в реална работна среда, оформен чрез трудов договор;
  • Получаване на заплащане по време на стажа;
  • Период на стажа – минимум 6 месеца;
  • Придобиване на знания и опит;
  • Участие в работните процеси на съответния отдел и цялостната дейност на организацията.