Работа в България?
София, ул. Сребърна 14, ет.2

Ucha.se

София

Специалист партньорства (София)

Описание на длъжността

Какво търсим?
Ако си търсиш ново предизвикателство и вдъхновяваща работа, то ние, от Уча.се, имаме предложение за теб. Екипът ни се разраства и търсим нашите нови колеги за екип Партньорства, за да продължаваме да помагаме на все повече учители да преподават по иновативен начин. Позицията е на пълен работен ден за град София.
Какво ще правиш в Уча.се?
Част от основните отговорности за позицията включват:
• Ще участваш в разпространението на продуктите на Уча.се сред вече разработена партньорска мрежа от училища, детски градини и компании
• Ще управляваш, разширяваш и надграждаш вече съществуващи партньорства с училища, детски градини и компании, както и ще подпомагаш създаването на нови такива

Изисквания за длъжността

Умения и опит, които търсим
• Отлични комуникационни умения
• Опит в създаването и поддържането на отношения с партньори
• Ориентираност към постигане на резултати
• Умения за водене на преговори
• Умение да даваш, приемаш и интегрираш обратна връзка
• Основни познания за работа с Google Drive
• Способност за добро управление на личното време и самоорганизиране на работата и задачите
• Способност за работа в екип
• Отлична езикова грамотност

Какво ти предлагаме
• Стимулираща работна атмосфера, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и подходи и да се развиваш
• Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
• Работа с кауза, която ежедневно променя образованието
• Атрактивно заплащане
• Абонамент за Уча.се
• Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
• Карта за спорт на преференциални цени
• Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
• Допълнителни дни отпуск и подаръци според прекараното време в Уча.се