Работа в България?

Kaufland Bulgaria

Валидна до: 30-06-2021 г. / София

Специалист Калкулации Строителство в Нови проекти и модернизации

Описание на длъжността

Твоите задачи:
- изчисляване разходите за строителство – сгради, оборудване, хладилна техника
- регистриране, актуализиране и проследяване на разходите
- самостоятелно координиране и следене на срокове, плащания и проверка верността на данните, изготвяне на предложения за оптимизирането им
- идентифициране и анализ на подходящи оферти, както и подпомагане управлението на проектите по целия процес на възлагане
- изготвяне на синтезирани доклади от текущата дейност до ръководния състав с цел вземане на решения

Изисквания за длъжността

Твоят профил:
- завършено висше образование - специалност Строителен инженер или подобна
- минимум 2 години опит на съответната позиция
- много добри познания на строителните процеси, ценообразуването и изчисленията на строителни елементи
- отлично владеене на немски език и/или английски език
- добри аналитични и комуникативни умения, както и високо развито чувство за отговорност

Нашето предложение:
- Атрактивно трудово възнаграждение и 21 дни платен годишен отпуск
- Индивидуални възможности за развитие чрез разнообразни допълнителни курсове и обучения
- Стандартно работно време

Трудов договор с условия и срок
Допълнително здравно осигуряване
Ваучери за храна на стойност 60лв.
Допълнително здравно застраховане
Спортна карта
Подаръчни пакети за Коледа, раждане на дете и ученик в семейството
Участие в различни фирмени инициативи и събития
Възможност за до 3 месеца неплатен