Работа в България?

бул. Искърско шосе 7

Discordia

София

Специалист Бизнес клиенти

Описание на длъжността

Отговорности :

  • Проактивно предлагане на услугите на компанията;
  • Привличане на нови бизнес клиенти – B2B;
  • Преговаряне на цени и условия, търсейки най-добрия резултат;
  • Комуникиране с търговски компании от различни точки в Европа;
  • Изграждане на дългосрочни бизнес отношения.

Изисквания за длъжността

  • Търговски ориентирана личност с умения за водене на преговори;
  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Самоинициативна личност, ориентирана към постигане на резултати
  • Способност за работа в динамична и бързо променяща се среда;
  • Отлично владеене на английски език
  • Предишен опит в транспортно-логистична компания и/или на подобна позиция ще се счита за сериозно предимство.

Ние предлагаме :

  • Стабилно основно възнаграждение и бонуси на база постигнати резултати;
  • Допълнителни придобивки ориентирани към личните ти нужди;
  • Модерен офис с обособени зони за почивка;
  • Безплатни напитки и плодове;
  • Възможност за работа в млад и мотивиран екип;
  • Корпоративно въвеждащо и последващо обучение;
  • Възможност за израстване в бързоразвиваща се компания – лидер в областта на международния транспорт и спедиция.