Работа в България?
ул. Продан Таракчиев 10, ет.2, София

Голдеър Хендлинг България

София

Шофьор Самолето-обслужваща Техника - станция летище София

Голдеър Хендлинг България е водещ доставчик на наземно обслужване в авиационния сектор в Югоизточна Европа. За станция – Летище София търсим динамични и мотивирани служители за позицията:

Основни задължения и отговорности:

  • Управлява всякакъв вид самолето-обслужваща техника - транспортно МПС, пътническа стълба, лифтов автомобил, самолетен влекач, автомобил за вода и WC/D-icing автомобил, автомобил с УВЗ, ел. и мотовлекач, товарен повдигач;
  • Спазва изискванията за здраве и безопасност, противопожарна безопасност, правилата за движение и безопасност в района на летището.

Изисквания за длъжността

Вашият профил:

  • Валидна шофьорска книжка – категории C, D;
  • Чисто съдебно досие;
  • Желание за работа на перон при всякакви атмосферни условия;
  • Удостоверение за правоспособност за управление на електрокар- може да бъде представено и след започване на работа;
  • Ентусиазирана и позитивна личност.

Ние предлагаме:

  • Престижна работа на летище София;
  • Стартова месечна заплата чиста сума за получаване 1 250 лева;
  • Месечна заплата след 3 месеца чиста сума за получаване 1 400 лева;
  • Работа на график съобразен с полетното разписание, включващ смени с различна продължителност (включително смени с нощен труд);
  • Пълно обучение; Опит в международна компания с високи професионални стандарти;
  • Приятелска атмосфера и отлични условия на работа;
  • На летище София и застраховка трудова злополука;
  • Постоянна и дългосрочна работа.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност единствено за целите на настоящия подбор и при спазване на законодателството за защита на личните данни.

Вътрешни обучения
Застраховка при трудова злополука