Работа в България?
ул. Продан Таракчиев 10, ет.2, София

Голдеър Хендлинг България

София

Самолетен товарач - станция летище София

Голдеър Хендлинг България е водещ доставчик на наземно обслужване в авиационния сектор в Югоизточна Европа. За станция – Летище София търсим динамични и мотивирани служители за позицията:

 Изисквания и отговорности:

  • Валидна шофьорска книжка – категория B;
  • Чисто съдебно досие;
  • Ентусиазирани, позитивни и мотивирани личности;
  • Желание да се управлява Самолетообслужваща техника;
  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове.

Изисквания за длъжността

Ние предлагаме:

  • Престижна работа на летище София;
  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Стартова месечна заплата - чиста сума за получаване 1 000 лева;
  • Заплата след 3 месеца - чиста сума за получаване 1 300 лева;
  • Работа на график съобразен с полетното разписание, включващ смени с различна продължителност (включително смени с нощен труд);
  • Пълно обучение;
  • Паркинг на летище София, застраховка трудова злополука;
  • Опит в международна компания с високи професионални стандарти;
  • Приятелска атмосфера и отлични условия на работа;
  • Постоянна и дългосрочна работа.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност единствено за целите на настоящия подбор и при спазване на законодателството за защита на личните данни.
Ще се свържем само с одобрените на първия етап от подбора кандидати.

Вътрешни обучения
Застраховка при трудова злополука