Jupiter 05

Валидна до: 19-05-2021 г. / Пловдив

Ръководител техническа поддръжка

Описание на длъжността

Основни задължения:
- Следи за правилната експлоатация на машините и съоръженията в производствените цехове и предлага мерки за подобряване на работата
- отговаря за техническото състояние на оборудването
- осъществява контрол при отстраняването на аварии
- контролира и носи отговорност за ефективното използване на резервни части
- отговаря за поддържането на необходимата техническа документация и подобряването на реултатите от дейностите по поддръжката
- създава подробни конструктивни чертежи и схеми
- извършва инженерни изчисления във връзка с ремонта, поддръжката и модернизацията на оборудването

Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор
- обучение в добре установен дългогодишен производствен процес
- предизвикателна и динамична работа във висококвалифициран екип от професионалисти
- пакет от социални придобивки

Изисквания за длъжността

-средно техническо образование или висше техническо образование, специалност "машинен инженер"
- добра компютърна грамотност - MS Office - Word, Excel
- работа с 2D софтуер за чертаене Auto CAD
- умение за ръководене на екип и отлична комуникация
- креативност, аналитично мислене и въображение при намиране на технически решения
- разработване на нови и обновяване на съществуващи производствени процеси с цел намаляване на разходите и повишаване на качеството
- опит на подобна позиция в производствено предприятие ще се счита за предимство

Служебен телефон
Ваучери за храна на стойност 60лв.
Пакет от други социални придобивки