Работа в България?

CTeam

София

Ръководител „ликвидация на щети“

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, застрахователна компания, търсим да назначим отговорен и мотивиран професионалист на позиция: РЪКОВОДИТЕЛ „ЛИКВИДАЦИЯ НА ЩЕТИ“

Задължения:
• Отговаря за процесите и проектите, свързани с ликвидацията на щети;
• Съдейства на висшия мениджмънт, участва в стратегически дискусии, дава предложения  за процесите и проектите по ликвидация на щети, следвайки съответните добри  практики и утвърдените методология и програми;
• Изготвя, отговаря и ръководи бюджет;
• Управлява и контролира дейността на подопечните му звена, дава предложения за оптимизиране и подобряване на ефективността им;
• Разрешава от  ликвидационна гледна точка проблеми и казуси и оказва методологична помощ.

Изисквания за длъжността

• Релевантно висше образование;
• Минимум 3 години на сходна или друга лидерска позиция;
• Подходящ опит в ликвидация на щети;
• Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
• Отлични компютърни умения, познания и умения за работа със специализирани софтуери в областта на ликвидация на щети;
• Лоялност и спазване на конфиденциалност към работодателя и фирмената информация;
• Иновативност и лидерско поведение.

Компанията предлага:
• Възможност за професионално развитие и кариера в мултинационална компания;
• Конкурентно възнаграждение;
• Отлични условия на труд;
• Допълнителни социални придобивки.