Работа в България?
София, ул. Сребърна 14, ет.2

Ucha.se

София

Проектен мениджър с италиански език (София или Италия)

Описание на длъжността

Какво търсим?

Ако си търсиш ново предизвикателство, имаш нужда от вдъхновяваща работа, с която всеки ден да помагаш образованието да става все по-достъпно, то ние, от Уча.се, имаме предложение за теб. Дейността на нашия екип в Италия се разраства и затова имаме нужда от още един човек в екипа. Проектният мениджър с италиански език ще ни помогне да създаваме все по-обширно учебно съдържание за нашите потребители в Италия.

Позицията е на пълен работен ден в град София или в Италия, като в този случай ще включва ежемесечни командировки до България.

Какво ще правиш в Уча.се?
Ще бъдеш част от екипа, който създава съдържанието за платформата на Уча.се на италиански език, като първоначално ще участваш и в изграждането на екипа ни в Италия. Ще координираш всички стъпки от процеса по създаването на нашите видео уроци, тестове и преговори на италиански език.

Задълженията ти ще включват:
• Координация на различни подекипи в екип Учебно съдържание - сценаристи, аниматори, озвучители и пр.
• Активна комуникация с колегите, въвлечени в процеса
• Съставяне на графици и следене за спазването на сроковете по поставените задачи
• Следене за качественото изпълнение на задачите от всички, въвлечени в процеса
• Менторство и развитие на хората в екипа
• Изграждане на нови и развитие на съществуващи вече процеси

Изисквания за длъжността

Умения и опит, които търсим
• Отлични организационни умения
• Владеене на италиански език на минимум ниво C1. Кандидати с майчин език или с филологично образование са с предимство.
• Умения за планиране на времева рамка и следене за последователното ѝ изпълнение
• Умения за отлична междуличностна комуникация
• Готовност да приемаш и внедряваш обратна връзка
• Основни познания за работа с офис продуктите на Google
• Способност за самостоятелно организиране на работата и задачите
• Отлична езикова грамотност
• Желанието да помагаш на хората да е движеща ценност за теб

Какво ти предлагаме
• Стимулираща работна атмосфера, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и подходи и да се развиваш
• Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
• Работа с кауза, която ежедневно променя образованието
• Атрактивно заплащане
• Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития

Ще се свържем само с кандидатите, които продължават напред в процеса на подбор.

Допълнително здравно осигуряване
Карта за спорт на преференциални цени
Абонамент за Уча.се
Допълнителни дни отпуск и подаръци според времето, прекарано в Уча.се