Работа в България?
София, ул. Панайот Пипков 53

ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА КИДСВИЛ ЕООД

KidsVille е създадена с идеята да е повече от детска градина. Нашата цел е да осигурим среда, която да отговаря на академичните, социалните и емоционалните нужди и така да направим първите стъпки далеч от дома безгрижни и щастливи.
Тук безопасността на Вашето дете е гарантирана. Разполагаме с денонощна охрана и постоянно външно и вътрешно видео наблюдение на учебния процес.

KidsVille се намира на входа на природен парк "Витоша". Локацията се откроява с изключителна чистота на въздуха и красива природа.
В интериора сме заложили изцяло на естествени материали, които създават уют и топлина. Помещенията са просторни и светли с гледка към природния парк. На разположение на децата са самостоятелни учебни и спални помещения, физкултурен, музикален и арт салони, помещение за хранене, открити площадки за игра. Детската градина разполага и със самостоятелен лекарски кабинет.

2020-09-10 14:23:36 / София

Помощник възпитател

Частна детска градина KidsVille , намираща се в кв. Драгалевци, търси да назначи към своя екип Помощник възпитател в яслена група.

Вашите основни задачи ще бъдат:

• Участие в ежедневния тоалет, хранене и цялостен режим на децата;
• Участие в цялостната работа на групата съвместно с Медицинската сестра / Детския учител и Директора на детското заведение.

Изисквания за длъжността

Изисквания към кандидатите:
• Задължителен опит в гледането на деца до 3 години
• Умение, подход и разбиране при работата с деца;
• Базово владеене на английски език ще се счита за предимство
• Да притежавате умения за работа в екип.

Ние Ви предлагаме:
• Постоянен дългосрочен ангажимент;
• Работно време – 8 часа и условия на труд съгласно Кодекса на труда;
• Мотивиращо възнаграждение с бонусна система