Работа в България?
София, ул. Сребърна 14, ет.2

Ucha.se

Бургас

PHP Web Developer

Описание на длъжността

Какво търсим?
Ако си търсиш ново предизвикателство, имаш нужда от вдъхновяваща работа, с която всеки ден да помагаш за подобряването на образованието, и искаш да се развиваш в сферата на технологиите, то ние, от Уча.се, имаме предложение за теб. Дейността и екипът ни се разрастват и имаме нужда от амбициозен PHP Web Developer с опит, който да стане част от нашия екип във Варна, Русе или Бургас на пълен работен ден.
Какво ще правиш в Уча.се?
Ще участваш в разработването на сайтовете на Уча.се за България и чужбина и техните функционалности според най-новите тенденции в света на технологиите.

Задълженията ти ще включват:

• Разработване на нови функционалности, използвайки PHP и реализиран от нас продуктов framework
• Подобрение и оптимизация на вече съществуващи функционалности
• Създаване и поддържане на front-end компоненти по предварително изготвен дизайн
• Работа с бази данни
• Комуникация с членовете на екипа с цел постигане на оптимална производителност и качество на продуктите
• Участие в процес на работа, следващ Agile методологиите за разработка

Изисквания за длъжността

Умения и опит, които търсим
• Поне 2 години опит и добри познания в обектно ориентираното програмиране и в програмирането на PHP
• Умения за работа с бази данни (MySQL)
• Oпит с HTML5, CSS, JavaScript и Ajax
• Добри познания по JavaScript libraries (jQuery), JSON, MVC
• Опит с използването на Git
• Организираност и прецизност при изпълнение на поставените задачи и спазване на крайните срокове
• Аналитично и критично мислене
• Умения за работа в екип
• Проактивност и лична мотивация
• Адаптивност в динамична среда
• Желание за развитие и учене на нови неща
• Готовност да приемаш и интегрираш обратна връзка
Какво ти предлагаме
• Стимулираща работна атмосфера, в която ще имаш възможност да допринасяш с нови идеи и подходи и да се развиваш
• Готин, мотивиран и успешен екип, с който работата е удоволствие
• Работа с кауза, която ежедневно променя образованието
• Атрактивно заплащане
• Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
• Карта за спорт на преференциални цени
• Абонамент за Уча.се
• Ежегодни тиймбилдинги и фирмени събития
• Допълнителни дни отпуск и подаръци според прекараното време в Уча.се