Работа в България?

Mondi

Пловдив

Оператор прием на основна суровина

Описание на длъжността

Вашите отговорности:

  • Проверяване на входящите количества основна суровина, вкл. извършване на процедури по замерване/ притегляне с цел определяне на количеството на доставките;
  • Проверка на качеството на суровината чрез вземане на проби (с моторен трион) съгласно установените процедури и извършване на вътрешен лабораторен анализ;
  • Проверяване на документите, съпътстващи доставките;
  • Даване на насоки за складиране до използването на суровината в производствения процес;
  • Поддържане на точни записи за приетите количества суровина;
  • Почистване на оборудването/ инструментите съгласно приложимите стандарти;
  • Комуникиране с шофьорите на превозните средства.

Изисквания за длъжността

Вашият профил:

  • Средно образование;
  • Гъвкавост и желание за овладяване на нови знания;
  • Ориентираност към детайла и разбиране на процедури, свързани с качество/ технически параметри;
  • Умения за водете на акуратни записи;
  • Познаване на складови практики и методи;
  • Предишен опит като складов работник се смята за предимство;
  • Компютърни умения.

Ние Ви предлагаме:

  • Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
  • Обучение на работно място;
  • Възможност за професионално обучение и развитие;
  • Безплатен транспорт
  • Безплатна храна
  • Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.