Работа в България?

Mondi

Пловдив

Оператор котел химически процеси (зона ТЕЦ)

Описание на длъжността

Вашите отговорности

  • Участие в управление на процесите и в поддържането на нормален технологичен режим на котела съвместно със старши оператор СРКА
  • Следене и контрол на технологичните параметри на съоръженията в цеха;
  • Извършване на обходи на съоръженията;
  • Изпълнение на операции по пускане, спиране и превключване на топлинни и технологични схеми;
  • Извършване на манипулации свързани с оборудването в цеха – работа с помпи, вентилатори, вентили и други;
  • Обезопасяван на съоръженията за ремонт чрез LOTO система и следене на работата на ремонтните групи на територията на котела;
  • Активно участва при реконструкции и планирани ремонти.

Изисквания за длъжността

Вашият профил

  • Средно или висше образование;
  • Добра компютърна грамотност (Word, Excel);
  • Желание за работа в непрекъснат работен процес (работа на смени, вкл. нощна смяна).

Ние Ви предлагаме:

  • Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
  • Въвеждащо обучение на работното място;
  • Възможности за професионално обучение и развитие;
  • Безплатен транспорт
  • Безплатна храна
  • Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.