Jupiter Holding

Валидна до: 15-12-2021 г. / Пловдив

Офис асистент / Административен сътрудник

Юпитер 05“ ООД търси да назначи амбициозен, креативен и отговорен служител за позицията Офис асистент / Административен сътрудник, който да се присъедини към екипа ни.
Задължения и отговорности:
• Административно подпомагане дейността на компанията;
• Работа с офис техника, база данни, документи, както и поддържане архив на документите;
• Писмен превод на документи от английски на български език и обратно;
• Администриране на социалните канали на фирмите;
• Изготвяне на текстови материали;
• Участва в идейната концепция, визуализация и изработка на рекламните материали;
• Участва в организацията на рекламни мероприятия, събития и конференции;
• Подпомага други проекти на „Юпитер 05“ ООД и проявява готовност за приемане на разнообразни задачи възложени от прекия ръководител;

Изисквания за длъжността

Изисквания:
• Образование: висше икономически, юридическо или техническо образование.
• Отличен български език;
• Владеене на високо ниво английски език;
• Добра компютърна грамотност;
• Добри организационни умения;
• Отлични комуникативни умения, както и умения за работа в динамична среда;
• Активен шофьор с категория B;
За предимство ще се счита:
• Предишен опит на подобна или сходна позиция би бил предимство;
Ние предлагаме:
• Интересна и предизвикателна работа, изискваща креативност и творческо мислене
• Атрактивно възнаграждение;
• Възможност за професионално развитие;
• Пакет от социални придобивки;

Служебен телефон
Транспорт
Транспорт
Пакет социални придобивки