Работа в България?

ул.Заводска 1, гр. Стамболийски

Mondi

Пловдив

Монтьор релейна защита - гр. Стамболийски

Описание на длъжността

Вашите отговорности:

  • Извършва проверки, настройки и ремонт на електроизмервателни уреди в уредби до и над 1000V
  • Ремонтира, регулира и проверява всички видове измервателни уреди /амперметри, волтметри, електромери и др./
  • Извършва профилактични и след ремонтни изпитания на високоволтови ел. уредби и съоръжения, ел. двигатели и трансформатори
  • Предлага въвеждане на ел. блокировки и сигнализации, осигуряващи безопасни условия на труд
  • Изготвя протоколи за извършените профилактични изпитвания и всички измервания, както и за ново въведената апаратура
  • Взема оперативни решения за релейните защити, ел. измервателните уреди и ел. оборудването, свързани с безопасната им работа.

Изисквания за длъжността

Вашият профил:

  • Висше или средно електротехническо образование – специалност: „Електроцентрали и мрежи”; „Електрически инсталации”; ”Електрообзавеждане на промишлени предприятия” и др.
  • Много добри теоретични познания по специалността
  • Владеене на английски език на работно ниво
  • Минимум 4-та квалификационна група

Ние Ви предлагаме:

  • Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
  • Обучение на работно място;
  • Възможност за професионално обучение и развитие;
  • Безплатен транспорт
  • Безплатна храна
  • Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.