Работа в България?

CTeam

София

Монтажник на климатични и хладилни системи

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща едни от най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, компания с основна дейност монтаж на професионална климатична и хладилна техника, търсим да назначим отговорен човек за позиция:

Отговорности:
· Работи в екип в насока изграждане и монтиране на климатични и хладилни системи и инсталации за клиенти на компанията;
· Извършва поддръжка, профилактика и демонтаж на системите;
· Изпълнява задълженията си, спазвайки стриктно поставените от клиента срокове;
· Проявява отговорно отношение към използваните машини, инструменти и апаратура.

Изисквания за длъжността

· Опит в монтажа и обслужването на климатични и хладилни техники и инсталации;
· Техническо образование;
· Добри познания в областта на електрониката;
· Умение за работа в екип, сръчност, концентрация и отговорност;
· Възможност за пътуване (командировки)

Компанията предлага:
· Конкурентно възнаграждение;
· Коректност, много добри условия на труд;
· Колегиална работна обстановка;
· Професионално развитие.