Работа в България?
Безплатен телефон: 0800 14141

Лидл България

Валидна до: 20-04-2021 г. / София

Младши заместник - мениджър филиал - (м/ж)

В света на търговията всеки ден е изпълнен с предизвикателства. И специално при нас в Лидл България – защото ние сме удовлетворени едва тогава, когато са доволни нашите клиенти. Работата в сферата на продажбите е една интригуваща задача.
При Лидл България Ви очаква приветлива атмосфера като клиент и служител. Убедете се сами – ние ще се радваме на контакта с Вас!
Lidl. Възможност за любима работа. Присъедини се към нашия екип!
Младши заместник-мениджър филиал (м/ж)

Вашите задачи
• Подпомагате ръководния екип на филиала, като споделяте опита и знанията си, пр. диспозиция на стоки, свежест, обслужване на клиенти, спазване на хигиенните изисквания и др.;
• Ръководите магазина в отсъствие на Мениджъра / Заместник-мениджъра – като персонал, стокооборот и резултати в числа;
• Служите за пример на служителите във филиала и носите отговорност за постигнатите резултати и добрата атмосфера в екипа;
• Съдействате на Мениджъра / Заместник-мениджъра на филиала за прилагане нови филиални концепции.

Стартово брутно заплащане в размер на 1700 лв.,
през втората година – 1800 лв.,
през третата година – 1900 лв.
след третата година - 2000 лв

Изисквания за длъжността

•  Вие се отличавате с изключителна ангажираност, изявено предприемаческо мислене и чувство за отговорност;
• Имате завършено средно образование, като предимство е образование и/или професионален опит в областта на търговията и/или хранително-вкусовата промишленост;
• Сферата на търговията Ви допада и обичате да общувате с хора и да работите в екип;
• По отношение на любезността към клиента Вие сте пример за Вашите сътрудници и притежавате добри ръководни умения.

Придобивки на Lidl България:
Ваучери за храна на стойност 60лв. - Всички служители на Лидл България получават ваучери за храна в размер на 60 лв. месечно.
Допълнително здравно застраховане- Всички служители получават допълнително здравно застраховане.
Карта Multisport - Служителите на Лидл България имат възможност да ползват карта Multisport на преференциална цена.
1 допълнителен отпуск за рожден ден - 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден, който може да се ползва преди, след или в деня на рождения ден - уникална по рода си практика да предоставяме свободен ден на нашите служители за рождения им ден, която дава възможност да отпразнуват този чудесен повод по избран от тях начин.
Подарък за новородено - Подарък при раждане/осиновяване на дете и паричен бонус в размер на 650 лв. бруто.
3 официални неработни дни за служителите в нашите магазини - 3 неработни дни – на 25 декември (Коледа), на 1 януари (Нова година) и Великденската неделя. Предоставяме възможност на нашите филиални служители да бъдат със своите близки на тези прекрасни семейни празници.
Работа от вкъщи и гъвкаво работно време - Служителите от централен офис и администрация на логистичните центрове имат възможност да ползват гъвкаво работно време и да работят от вкъщи.
Кратък работен петък - В петък работното време за служителите в централен офис и администрация на логистичните центрове приключва по-рано, а уикендът става по-дълъг.
Масажни столове - За служителите в магазини, склад и централен офис са осигурени масажни столове.
Кафе - За служителите в магазини, склад и централен офис е осигурено кафе.
Организиран служебен транспорт - Организиран транспорт до централния офис в с. Равно поле и логистичните центрове в с. Равно поле и с. Кабиле.
Фитнес в централен офис - Служителите в централен офис имат възможност да ползват фитнеса в сградата.
Юбилеен бонус - Лидл България предлага специални придобивки в знак на признателност към служителите с дълъг стаж - юбилеен бонус и подарък за 10, 25 и 40 години в компанията.
Неплатен отпуск до 3 месеца - Предоставяме опция за ползване на неплатен отпуск до 3 месеца при стаж над 5 години в компанията - т. нар. Sabbatical.
Отлични условия на работа - Компанията осигурява топ условия за работа като висококачествено работно облекло, най-модерна техника и ИТ технологии за оборудване на магазините и логистичните бази, позволяващи да се работи безопасно, спокойно и ефективно.
Подарък за пенсиониране - В знак на признателност към служителите за годините, прекарани заедно, изпращаме всеки с подарък.
Обучения и развитие - Компанията предоставя широка гама от обучения за всички позиции и възможности за развитие.
Застраховка при трудова злополука - Служителите от магазини и склад имат допълнителна застраховка при трудова злополука.

Допълнително здравно осигуряване
Ваучери за храна на стойност 60лв.
Карта Multisport
Подарък за новородено
Работа от вкъщи и гъвкаво работно време
Подарък за пенсиониране
Застраховка при трудова злополука