Работа в България?

Mr. Bricolage

Валидна до: 09-10-2021 г. / София

Младши мениджър подкатегория Железария в Търговска дирекция

Описание на длъжността

Отговорности на Младши мениджър подкатегория Железария:
• Управлява част от продуктовите семейства в подкатегория Железария;
• Предлага стратегия за развитието на продуктовите семейства, за които отговаря;
• Определя асортимента, избира продуктите и доставчиците;
• Разработва, постоянно актуализира и реализира продуктови досиета, включващи търговски план, маркетингов подход, пазарни и продуктови тенденции, анализ на конкуренцията, анализ на доставките и оценка на представянето;
• Води преговори с доставчиците и управлява договорните отношения с тях, като постоянно се стреми към устойчива икономическа изгода и засилване на ангажимента на доставчика;
• Определя ценовата политика и цените на продуктите;
• Извършва поръчки на редовни и промо продукти;
• Управлява обращаемостта на продуктите;
• Организира централни и локални промоции;
• Изготвя бюджет за брутен марж и отговаря за изпълнението му.
• За продуктовите семейства, които управлява поддържа базата данни в системата и проследява документопотока;
• За продуктовите семейства, които управлява изготвя поръчки към доставчиците и проследява изпълнението им;
• Работи в сътрудничество с магазините с цел осигуряване на най-добри условия за презентиране и продажба на продуктите.

Изисквания за длъжността

• Минимум 1 година опит на сходна позиция или на мениджърска позиция в магазин от търговска верига, или минимум 3 години опит като Асистент Продуктов мениджър или сходна позиция.
• Опит в изграждане на продуктов асортимент;
• Предимство са продуктовите познания в областта на Железария;
• Умения за анализ и синтез;
• Владеене на английски език;
• Висше образование, като предимство е образованието в областта на икономическите науки;
• Опит със SAP ERP е предимство.

Ние предлагаме:

• Отлично възнаграждение;
• Мотивираща система за допълнителни бонуси и социални придобивки;
• Коректен трудов договор, почтеност и позитивна работна среда.