Работа в България?

Postbank

Валидна до: 06-02-2022 г. / София

КОНСУЛТАНТ ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТИ в Центрове за експресно банкиране Моменто в град София

Ние от Пощенска банка имаме над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Модерна банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.
За един от Специализираните ни Центрове за експресно банкиране „Моменто“ в град София набираме Консултанти Потребителско Кредитиране

Основни отговорности:

  • Продажба на финансови продукти на физически лица в Центрове за Кредитиране „Моменто“ на Пощенска Банка;
  • Оказва съдействие на клиентите при избора на продукт, който да удовлетворява изискванията и нуждите им;

Изисквания за длъжността

  • Активност и висока мотивация при работата и привличането на клиенти;
  • Висше образование (придобито или в процес на придобиване);
  • Много добро ниво на компютърна грамотност;
  • Отлични комуникативни умения;

Ние ви предлагаме:

  • Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;
  • Възможност за професионално и личностно развитие;
  • Ясно дефинирани кариерни пътеки;
  • Непрекъснати обучения и програми за развитие на потенциала;
  • Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
  • Работа в приятелскa и динамична среда;
  • Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;
  • Карта Multisport на преференциална цена;
  • Преференции при ползване на банковите ни продукти