Работа в България?
с. Радиново

Liebherr

Валидна до: 30-08-2021 г. / Пловдив

Конструктор Механика в отдел Развойна дейност

Направлението за домакински уреди на Либхер разработва, произвежда и продава широка гама висококачествени хладилници и фризери от 1954г. насам. Ние вдъхновяваме клиентите си отново и отново с нови предимства, като при това надскачаме границите на постижимото до момента. Винаги с крачка напред, днес вече мислим за утре.

Основни задължения:
• Обработване на конструктивни задачи в рамките на проекти и/или отделни конструкции;
• Конструиране на детайли и възли за хладилници и фризери и създаване на съответната конструкторска документация – чертежи, спецификации и т.н.;
• Изработване на икономическа обосновка за съответните конструкции;
• Съгласуване на изработените конструкторски решения с останалите членове от проектният екип и другите заводи от концерна;
• Отговорност за техническото ниво и качеството на изработените проекти, изчислителна документация и конструирани детайли и възли;
• Спазване на вътрешните конструкторски нормали (стандарти) и вътрешно-фирмени процеси.

Изисквания за длъжността

• Образование - висше в областта на машиностроенето;
• Владеене на немски или английски език - писмено и говоримо – минимум ниво В2 по общоевропейската езикова рамка;
• Познания и опит в работата с CAD системи и MS Office;
• Опит при конструиране на пластмасови детайли е предимство.

Ние Ви предлагаме:
• Стриктно спазване договореностите между страните;
• Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
• Работа от вкъщи и гъвкаво работно време;
• Добавка за поевтинена храна – 46 лв на месец;
• Организиран безплатен служебен транспорт или добавка за транспортни разходи.

Здравословни и безопасни условия на труд
Карта Multisport
Допълнително здравно застраховане
Ваучери за храна на стойност 80лв