Работа в България?

Mondi

Пловдив

КИП монтьор

Описание на длъжността

Вашите отговорности:

  • Поддържа в изправност машините и съоръженията, като извършва техническо обслужване, периодични прегледи, начална диагностика и смазване;
  • Следи за нормалната работа на съоръженията по автоматизация;
  • Работи по план-график за профилактичен ремонт на КИП и А оборудването;
  • Своевременно отстранява повреди и аварии по време на работа или взема решение за необходимо съдействие;
  • Стриктно спазва процедурите и стандартите за поддръжка и безопасност, действащите правилници за експлоатация на ел. уредби и съоръжения и електробезопасност;
  • Спазва утвърдените методики за проверка и контрол на системи за измерване;
  • Открива и отстранява повреди на оборудване с висока сложност;
  • Контролира правилната експлоатация на системи за измерване;
  • Осъществява монтаж и наладка на оборудването по автоматизация при изграждането на нови обекти и реконструкции;
  • Извършва калибриране на системи за мониторинг и измерване.

Изисквания за длъжността

Вашият профил:

  • Средно техническо образование в областта на автоматизацията;
  • Много добри теоретични познания;
  • Технически познания (теоретични познания за устройството, действието и изискванията за поддръжка и монтажа на използваните полеви средства за автоматизация);
  • Основни умения (настройка, конфигуриране и калибриране на измервателните средства);
  • Диагностика на средствата за измерване (откриване и отстраняване на повреди, анализиране на причините за повреда);
  • Работа с HART комуникатор;
  • Използване на специализирани инструменти и устройства (тестери за налягане, милиампери и миливолти за проверка на кабелни линии, за температура).

Ние Ви предлагаме:

  • Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
  • Въвеждащо обучение на работното място;
  • Възможности за професионално обучение и развитие;
  • Безплатен транспорт
  • Безплатна храна
  • Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.