Jupiter 05

Пловдив

Касиер-фактурист

„Юпитер 05“ ООД е лидер в производството и монтажа на ограничителни системи на пътища. Поради нарастващата дейност търсим да присъединим към своя екип мотивиран специалист на позиция:
Касиер – фактурист
Задължения:
- работа с вътрешни документи на дружеството
- издаване на фактури
- работа с парични средства
- опериране с автокантар за вътрешни нужди на дружеството
- административна работа
- водене на фирмена кореспонденция
- изпращане на документи по куриер

Ние предлагаме:
- мотивиращо възнаграждение
- ваучери за храна
- отлични условия на труд в сплотен и динамичен екип от професионалисти
- възможност за дългосрочна професионална кариера в утвърдена компания

Изисквания за длъжността

Изисквания:
- висше икономическо образование; с предимство ще бъдат кандидатите с образование счетоводство или финанси
- отлични компютърни умения за работа с Ms Office
- предимство е владеенето на счетоводен софтуер (Work flow)
- опит в счетоводството ще се счита за предимство
- отговорност при работа с парични средства
- умения за работа в екип, отговорност, лоялност и чувство за лична отговорност
- прецизност, мотивираност

Ваучери за храна