Hot Dip Galvanizing Factory

Валидна до: 18-08-2021 г. / Шумен

Инженер специалист по индустриална автоматизация, КИП И А (гр.Каспичан)

Във връзка с разширяването на фирмената дейност и нарастващия обем на работата, ние от ЗГП - ЗАВОДИ ЗА ГОРЕЩО ПОЦИНКОВАНЕ, бихме искали да привлечем в екипа си нов служител на позиция:
Инженер специалист по индустриална автоматизация, КИП И А

ОТГОВОРНОСТИ:

• Следи за изправността и профилактиката на електрическите мрежи, машини и съоръжения и извършва необходимите ремонтни дейности;
• Извършва монтаж и свързване на различни електрически табла;
• Прави профилактични проверки на техническото състояние на електрическите мрежи, машини и съоръжения;
• Следи за изправността на измервателната техника;

Изисквания за длъжността

ИЗИСКВАНИЯ:

• Техническо образование средно специално/висше техническо - Електроника, ЕМА , Автоматизация на производството, или сходни;
• Умение да “чете” електрически и релейно-контакторни схеми;
• Познаване на основните видове средства за автоматизация - датчици, изключватели, сензори и т.н.;
• Обща представа за работа с PLC - програмируеми логически контролери;
• Добра компютърна грамотност;
• Опит на сходна позиция минимум 2 години, за млади специалисти опитът ще се счита за предимство;
• Владеене на чужди езици – технически английски /се считат за предимство/;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Трудов договор на пълно работно време;
• Атрактивно заплащане;
• Работа в професионална и динамична среда;
• Възможност за непрекъснато обучение и повишаване на личните професионални умения;

Ваучери за храна
Служебен телефен
Пакет от социални придобивки