Работа в България?

Mondi

Пловдив

Фадромист

Описание на длъжността

Вашите отговорности:

  • Обслужване на технологичен процес чрез управление на фадрома;
  • Следи за добрата техническа изправност на фадромата.

Изисквания за длъжността

Вашият профил:

  • Средно техническо образование;
  • Правоспособност за управление на ПСМ;
  • Опит в подобна позиция се смята за предимство;
  • С желание да работи в непрекъсваем работен процес (работа на смени);
  • Работа в екип, самодисциплина, отговорно и позитивно отношение;
  • Желание и готовност за поемане на повече отговорности.

Ние Ви предлагаме:

  • Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
  • Въвеждащо обучение на работното място;
  • Възможности за професионално обучение и развитие;
  • Безплатен транспорт
  • Безплатна храна
  • Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки.