Работа в България?

Kaufland Bulgaria

Валидна до: 30-06-2021 г. / София

Експанзионист в Нови проекти и модернизации

Описание на длъжността

Твоите задачи:
- Прилагай дефинираната експанзионна стратегия
- Търси и идентифицирай нови подходящи локации
- Развивай проекти за закупуване на подходящи терени
- Води преговори със заинтересовани страни и сключвай договори
- Координирай процеса по проектиране и набавяне на необходимите документи и разрешения за строеж за построяване на хипермаркет Kaufland

Изисквания за длъжността

Твоят профил:
- Завършено висше икономическо образование
- Минимум 2 години опит в сферата на експанзията или недвижимите имоти
- Много добро владеене на немски и/или английски език писмено и говоримо
- Валидна шофьорска книжка и възможност за постоянни пътувания в страната
- Отговорна и проактивна личност

Нашето предложение:
- Атрактивно трудово възнаграждение и 21 дни платен годишен отпуск
- Индивидуални възможности за развитие чрез разнообразни допълнителни курсове и обучения
- Стандартно работно време

Трудов договор с условия и срок
Допълнително здравно осигуряване
Ваучери за храна на стойност 60лв.
Допълнително здравно застраховане
Спортна карта
Подаръчни пакети за Коледа, раждане на дете и ученик в семейството
Възможност за до 3 месеца неплатен