Работа в България?
София, ул. „Граф Игнатиев“ № 11, ет.1, ап.3

Bulgaria Wants You

Валидна до: 30-09-2022 г. / Бургас

Домашна работилница ООД - Персонал в заведение за палачинки - Созопол

"Работилница на веселите палачинки" е мини заведение в центъра на Созопол. Кулинарни изкушения, направени с домашни сладка и много любов. Място, което съчетава бързо обслужване, вкусно и разнообразно меню и положително преживяване за клиента.

Наша ценност са хората, с които работим. Ние правим това, което казваме и казваме това, което мислим. Ценим и подкрепяме желанието за развитие на хората, защото това е нашият път към успеха.

За нашия обект в град Созопол търсим Продавач-консултант.

Период: 30.05 - 30.09.2022 г.

Изисквания за длъжността

Твоите отговорности ще бъдат:

  • Постигане на поставените цели;
  • Удовлетворяване на желанията и изискванията на клиентите;
  • Спазване на стандартите, НАССР системата, добрите производствени и хигиенни практики и нормативните изисквания.

От теб очакваме:

  • Желание за работа и постигане на резултати;
  • Позитивно отношение и комуникативност;
  • Умения за работа в екип;
  • Отговорност и умения за спазване на срокове;
  • Дисциплинираност.

Предлагаме ти:

  • Работа на постоянен трудов договор;
  • Работно време през деня (не се полага нощен труд);
  • Мотивиращо и навременно заплащане;
  • Въвеждащо обучение;
  • 6 работни дни / 1 почивен в седмицата

Възнаграждение: 60 лв. на ден + осигуровки + квартира + бакшиш

Квартира
Квартира
Осигуровки
Осигуровки
Трудов договор с условия и срок
Бакшиш
Бакшиш