Работа в България?

Kaufland Bulgaria

Валидна до: 30-06-2021 г. / София

Бизнес асистент на Изпълнителния директор с немски език

Описание на длъжността

Твоите задачи:
- подпомагане на задачите, пряко свързани с дейността и ангажиментите на изпълнителния директор на компанията
- администриране, оформяне и обработване на документация и изготвяне на различни справки и презентации
- пряко сътрудничество с представители на компанията, както от Обслужващия офис, така и от останалите структури (Продажби, Логистика и др.)

Изисквания за длъжността

Твоят профил:
- ти си динамична и енергична личност с желание за развитие в компанията лидер в сектора на модерната търговия у нас
- имаш завършено висше образование
- владееш немски език писмено и говоримо на отлично ниво
- имаш много добра компютърна грамотност и презентационни умения
- имаш добри комуникационни умения и аналитично мислене

Нашето предложение:
- Атрактивно трудово възнаграждение, постоянен трудов договор с 3-месечен изпитателен срок и 21 дни платен годишен отпуск
- Индивидуални възможности за развитие чрез разнообразни допълнителни курсове и обучения
- Стандартно работно време и коректност на отчитането му до минута

Трудов договор с условия и срок
Допълнително здравно осигуряване
Ваучери за храна на стойност 60лв.
Допълнително здравно застраховане
Спортна карта
Участие в различни фирмени инициативи и събития
Възможност за до 3 месеца неплатен