Работа в България?

ул.Заводска 1, гр. Стамболийски

Mondi

Пловдив

Апаратчик химически процеси (ВИС) - гр. Стамболийски

Описание на длъжността

Вашите отговорности:
• Управлява процесите в Изпарителна станция чрез компютърна система;
• Поддържа нормален технологичен режим;
• Предприема необходимите мерки за нормализиране при отклонение от регламентираните стойности;
• Следи технологични параметри;

Изисквания за длъжността

Вашият профил:
• Средно техническо или технологично образование;
• Инициативност и дисциплинираност;
• Умения за работа в екип;
• Работа с компютър;
• Желание за работа на смени, вкл. нощна смяна;
• Желание за обучение и повишаване на професионалната квалификация.

Ние Ви предлагаме:
• Работа в международна компания с утвърдени стандарти;
• Въвеждаща програма, която да подпомогне успешното Ви интегриране в спецификата на процесите;
• Възможност за професионално обучение и развитие;
• Безплатен транспорт
• Безплатна храна
• Допълнително здравно осигуряване и други социални придобивки