Work in Bulgaria?

1

CTeam

Valid until: 18 November 2024 / Sofia

Спедитор

Job description

C-Team е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, компания в сферата на транспорт и логистика, търсим да назначим отговорен и мотивиран служител на позиция Спедитор.

Отговорности на позицията:

  • Организиране на логистиката по международни автомобилни превози;
  • Водене на преговори и договаряне на цени и условия с международни доставчици;
  • Проактивно търсене на нови клиенти;
  • Редовен мониторинг на пазара, свързан с новите тенденции, конкурентната обстановка и нуждите на клиентите;

Job requirements

Изисквания за позицията:

  • Висше образование в сферата на логистика и транспорт или търговия;
  • Сходен на позицията опит - минимум 2 години;
  • Настойчивост, проактивност;
  • Владеене на Английски език на високо ниво;
  • Добри комуникативни умения;

Top companies

    More companies